درباره ما
امروزه با گسترش فناوری های الکترونیکی و اینترنتی، لزوم استفاده از کالاهای دیجیتالی را نسبت به گذشته دوچندان کرده است. از طرفی به علت وجود تنوع در این کالاها و وجود برندها، کیفیت ها و قیمت­های مختلف انتخاب و خرید اینگونه اقلام را مشکل کرده است. یکی از راه های انتخاب سریع و بهتر برای دستیابی به خواسته هایی از این قبیل، بهره گیری از توانایی خرید اینترنتی است.

دکوریا بستر خرید اینترنتی لوازم دکوراسیونی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. محصولاتی از قبیل اباژور، تابلو فرش، لوازم دکوری، لوازم خانگی، لوازم تزیینی، مبلمان و دکوراسیون و لوازم دکوری غیره در این مجموعه عرضه می شود که همگی در حوزه دکوراسیون می باشد.

دکوریا همواره بر حسب پیروی و رعایت اصول خود پیش رفته که به موجب آن به دنبال یافتن و ارائه کیفیتی مطلوب و برتر همراه با ظرافت و زیبایی متفاوت از دیگران در کنار قیمتی مناسب و رقابتی بوده است. ایده دکوریا همواره بر این بوده است که کیفیت، رکن اساسی در جلب رضایت مشتریان می باشد، لذا بهبود کیفیت محصولات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه خدمات نوین و همچنین افزایش کارایی خدمات همیشه از اولویتهای دکوریا به شمار رفته است. در واقع همه این موارد اهداف اصلی این مجموعه به شمار می رود. با کسب تجارب متعدد در زمینه های مختلف بر میزان اهداف مشتری مداری این شرکت افزوده شده است لذا زمینه ای وسیع در راستای سهولت خرید برای مشتریان خود فراهم آورده است تا تمامی مشتریان با هر سطح آشنایی قادر به استفاده از سرویس های خرید باشند.

ضمانت منحصر به فرد ما تضمین بهترین قیمت است. این بدان معناست که اگر کالای مشابه با همان مشخصات موجود در سایت در جای دیگری غیر از دکوریا موجود باشد و با قیمت کمتری ارائه شود، تفاوت قیمت بعد از بررسی به شما بازگردانده خواهد شد. این بدان معناست که ما از برتر بودن قیمت های خود با وجود حفظ کیفیت اطمینان داشته و بررسی کامل انجام داده ایم.

« خریدی هوشمندانه با دکوریا »

لازم است بدانیم که از دیگر اهداف شرکت ارزش گذاری بر درخواست های مشتریان خود بوده که به موجب آن خدمات پس از فروش واقعی خود را خدمت کاربرانش ارائه می کند. تمامی این خدمات به صورت کاملا متعهدانه توسط تیمی مجرب انجام می پذیرد.

تمامی این اهداف به این علت بنا نهاده شده است تا نه تنها بر اساس نیاز و خواست مشتریان عزیز خدمت رسانی شود بلکه باعث ایجاد خاطری آسوده برای آن ها در حوزه خرید کالای دکوراسیونی باشد.

همچنین برای ایجاد سهولت و سرعت در دریافت سفارش مشتریان گرامی، ارسال محصولات در دکوریا به صورت پست پیشتاز انجام شده و در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. چنانچه مغایرت یا خرابی در محصول هنگام تحویل دیده شد مشتری حق دارد محصول خود را از طریق تماس با واحد مرکز تماس مرجوع و از خدمات پس از فروش استفاده نماید. در ضمن اگر خرید بیش از 400 هزار تومان باشد اقلام خریداری شده به صورت رایگان در هر کجای کشور که باشید به شما تحویل می شود. باید دانست که ارسال ها به همین شیوه جدید برای تمامی نقاط کشور انجام پذیر است و محدودیت مکانی وجود نخواهد داشت.

یکی از نگرانی هایی که کاربران اینترنتی در خریدهای خود همواره با آن روبرو هستند، امنیت و سرعت پرداخت ایشان است. بسیاری از موارد بعلت ندانستن میزان امنیت پرداخت بعلت وجود سو استفاده های احتمالی اعتماد به پرداخت وجود نداشته و باعث می شود تا خرید به سادگی انجام نشود، همچنین برخی سرویس های پرداخت نیاز به دریافت استعلام حساب و بررسی پرداخت داشته و به همین دلیل فرآیندی زمانبر طی خواهد شد تا قطعیت پرداخت تایید گردد. اما درباره دکوریا  این امر متفاوت بوده و پرداخت های شما با امنیت کامل از طریق درگاه  امن بانک ملت انجام پذیر است. این امر سبب شده است تا شرکت دکوریا مفتخر به دریافت نماد اعتماد الکترونیک شود. از سوی دیگر پرداخت ها در لحظه با هر نوع کارت بانکی عضو شتاب امکان پذیر است که این خود اتلاف زمان کاربران را برای پرداخت و دریافت تاییدیه آن از بین می برد و با بیشترین سرعت ممکن این امکان را برایشان فراهم می سازد.

 

« دکوریا لذت یک خرید »

همواره پارامترهای متعددی برای گذران زندگی مورد توجه بوده است اما بی تردید در دنیای امروزی به خصوص در چند دهه اخیر، زمان یکی از مهمترین اصول در زندگی ما به شمار می رود، به طوری که همه تکنولوژی­های نوین به خدمت انسان آماده تا بتواند امور روزمره خود را در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر سازد. در این میان دکوریا با بکارگیری مدرن ترین ایده ها همواره تلاش کرده است تا علاوه بر سرعت بخشیدن به این مهم، توسط ارائه محصولات با کیفیت، اطمینان و اشتیاق را برای مشتریان ایجاد نموده و هر دو پارامتر زمان و هزینه را در کنترل مشتریان خود در حد امکان قراردهد.

امید بر آن است که با پیشرفت و بهبود مستمر کیفیت همه جانبه خدمات و عرضه کالای دکوری مرغوب همراه با قیمتی مناسب، بتوانیم بهترین خدمت رسانی را در خور شأن هم میهنان عزیزمان ارائه نماییم.